313 föremål
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Soffbord, samtida.
3d 3 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
1 tim 8m
Rune Hagberg, "Objekt".
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
22m 25s
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
1d
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2 tim 54m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
1d 1 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK