272 föremål
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
35m 38s
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
3d 4 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1d 3 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 4 tim
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 4 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 2 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
2 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 23 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 3 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
2 tim 22m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1d 6 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
4d 4 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK