Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

56 föremål
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
13 tim 55m
5 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
12 tim 43m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
4d 11 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
12 tim 39m
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
2d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
12 tim 41m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
15 tim 27m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
1d 13 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
12 tim 45m
450 SEK
Utropspris
6 000 SEK