Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

102 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
13 tim 17m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 15 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d 12 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 13 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
4d 16 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
5d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6d 12 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK