Kan inte nå servern
 
219 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 14 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 14 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 13 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.