Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

47 föremål
Taklampa, 1940-tal.
1d 20 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d 21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 21 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
< 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
4d
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
5d
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK