Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

222 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 22 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
2d
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
3d 17 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Kandelabrar ett par Art deco 1900-talets första hälft.
7d
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK