240 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 3 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
2d 2 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK