239 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
4d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
3d
600 SEK
Utropspris
2 900 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
2d
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK