224 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
15 tim 56m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
11 tim 4m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
1d 13 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
4d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
6d 13 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK