Kan inte nå servern
 
31 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
13 tim 2m
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
14 tim 22m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1d 14 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.