Kan inte nå servern
 
26 föremål
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
19 tim 49m
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.