33 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
18 tim 7m
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
4d 19 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
15 tim 19m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
2d 15 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 15 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
1d 16 tim
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
1d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK