Kan inte nå servern
 
27 föremål
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
22 tim 48m
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
3d
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan-Erik Ritzman, vas, glas, Transjö, 1991.
3d
Jan-Erik Ritzman, vas, glas, Transjö, 1991.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.