Kan inte nå servern
 
31 föremål
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 2 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4 tim 14m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2 tim 54m
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
5 tim 26m
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1d 4 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.