Kan inte nå servern
 
31 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
20 tim 36m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1d 20 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
4d
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
4d
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
4d
Bertil Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.