Kan inte nå servern
 
13 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
5m 13s
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Stol, 1900-talets första hälft.
3m 13s
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.