Kan inte nå servern
 
35 föremål
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 1 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.