Kan inte nå servern
 
92 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
1d 2 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
21 tim 52m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
6d
Barskåp, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
23 tim 12m
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 23 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 22 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.