Kan inte nå servern
 
125 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
1d 21 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 17 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
18 tim 29m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Lampbord, 1900-talets början.
1d 18 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 19 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 18 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
17 tim 39m
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
19 tim 1m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.