Kan inte nå servern
 
126 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
1 tim 6m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådspegel, 1800-talets mitt.
4d
Lådspegel, 1800-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
36m 55s
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
2d
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Fåglavik, 1900-talets mitt.
7d
Taklampa, Fåglavik, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 21 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
6d
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 19 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
4d
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
2d
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.