Kan inte nå servern
 
74 föremål
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 21 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
6d
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 19 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
4d
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.