Kan inte nå servern
 
24 föremål
Bord, 1900-talets mitt.
3d 11 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
6d 11 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 11 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
6d 10 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
5 tim 22m
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
5 tim 38m
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.