Kan inte nå servern
 
31 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
2d
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
4d
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
21 tim 35m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
2d
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
Aktuellt bud
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.