Kan inte nå servern
 
31 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
1d 19 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
16 tim 13m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.