Kan inte nå servern
 
41 föremål
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 4 tim
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
4d 6 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.