62 föremål
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
7d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
5d
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 1 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 1 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
21 tim 6m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK