62 föremål
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 21 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 21 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
17 tim 5m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK