62 föremål
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
7d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
3d
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
3d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
20 tim 17m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK