Kan inte nå servern
 
44 föremål
Soffbord, samtida.
7d 6 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 3 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 3 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.