368 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 21 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 23 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 23 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 20 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3d 20 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 20 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 20 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 20 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 21 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK