Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
368 föremål
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 23 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 22 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.