368 föremål
Taklampa, 1940-tal.
19 tim 54m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
21 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
23 tim 30m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 18 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 20 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK