Kan inte nå servern
 
12 föremål
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 5 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.