351 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 2 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
5d
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2 tim 34m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2 tim 36m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3 tim 18m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
2d 2 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
5d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 4 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 5 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
7d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK