343 föremål
Bordslampa, 1930-tal.
5d 20 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
2d 3 tim
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
40m 49s
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, filt.
2 tim 40m
Burberry, filt.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
12m 49s
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 23 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK