144 föremål
Soffa, Jio Möbler.
1d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 22 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 17 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
1d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
23 tim 49m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 22 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
22 tim 22m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 23 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, District 8, Vietnamn, samtida.
3d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
3d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 18 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 23 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK