144 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 23 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
1d 23 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 18 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK