171 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
8 tim 26m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 11 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 12 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
2d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 12 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
9 tim 51m
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK