170 föremål
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 20 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 21 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
21 tim 26m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
20 tim 56m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 21 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 15 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
21 tim 14m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
19 tim 48m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 20 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 15 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 16 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
1d 20 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK