144 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 23 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 23 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
23 tim 57m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
1d 23 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
6d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 18 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
6d
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
3d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, District 8, Vietnamn, samtida.
3d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
22 tim 49m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK