Kan inte nå servern
 
352 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
3 tim 19m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
21 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 4 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.