Kan inte nå servern
 
32 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
3d 14 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
15 tim
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.