35 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
6 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
10 tim 2m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK