Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

16 föremål
Vägglampa, industri, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa sent 1900-tal.
1d 4 tim
Vägglampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK