Diverse

22 föremål
Paraplyställ, sent 1800-tal.
22 tim 9m
Paraplyställ, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brasskydd, omkring 1900.
1d 1 tim
Brasskydd, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
1d 3 tim
Dörrar ett par 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsurnor ett par 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Frank, bokstöd, "Alfa Omega", Svensk Tenn.
4d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, omkring 1900-talets mitt.
4d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mässingskittel, 1800 tal.
4d 2 tim
Mässingskittel, 1800 tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, tidigt 1900-tal.
6d 2 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stuff, malakit.
6d 23 tim
Stuff, malakit.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?