Möbler

42 föremål
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
1d 2 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 2 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
2d 3 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d 23 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d
Sideboard, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
3d
Byrå, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5d 19 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK