14 föremål
Bokhylla 1940-tal.
4 tim 18m
Bokhylla 1940-tal.
1 101 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
1d
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp Art Deco 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3d 22 tim
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK