Keramik och porslin

17 föremål
Carl-Harry Stålhane, fat Rörstrand stengods.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, Skål, keramik. Signerad.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vaser, Keramik, 3 delar, 1950-tal, troligen Italien.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK