Konst

23 föremål
TARJA UNKARI, olja på duk.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
OLAVI LAINE, olja på duk, signerad.
65 EUR
Utropspris
300 EUR
ELVI MAARNI, olja på duk, signerad.
340 EUR
Utropspris
400 EUR
NANDOR MIKOLA, olja på pannå, signerad.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
INA SJÖSTRÖM, olja på duk, signed.
50 EUR
Utropspris
250 EUR