Konst

Föremål i fokus

23 föremål
BARBRO BÄCKSTRÖM, skulptur, signerad.
14 400 SEK
Utropspris
18 000 SEK
DAVID WRETLING, skulptur, brons, signerad 1/10.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, trä. Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STAN WYS, skulptur, brons, 3/6, 1988.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK