36 föremål
Kanonrör, 1900-tal.
6d 18 tim
Kanonrör, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
6d 19 tim
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
20 tim 23m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Champagnekylare, St James.
3d 20 tim
Champagnekylare, St James.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Edvin Öhrström, "Tänkande kvinna".
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets andra hälft.
18 tim 53m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK