Möbler

43 föremål
Skänk, 1800-talets senare del.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kabinettskåp, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhylla med skåp, funkis, 1930-tal.
1 285 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp kina 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 2000-tal.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk med lådor, 1900-talets slut.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
2 010 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, Georgian style, tidigt 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Skänk 1930-tal.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Chiffonjé 1800-talets mitt.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Blomberg, skåp, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå sengustaviansk omkring 1800.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK