Möbler

77 föremål
Sideboard,1950/60-tal.
1m 47s
Sideboard,1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/skåp, omkring år 1900.
3m 47s
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
19m 47s
Byrå, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring år 1900.
21m 47s
Byrå, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
31m 47s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
1d 23 tim
Skåp, 1800-tal.
2 222 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, senbarock, 1700-tal.
2d 2 tim
Byrå, senbarock, 1700-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
2d 21 tim
Skänk, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
3d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, 1800-talets slut.
3d 21 tim
Klädskåp, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
4d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
4d
Byrå, funkis, 1930-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
4d
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
4d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
5d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
5d 2 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
5d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK