Möbler

66 föremål
Hängskåp, 17 / 1800-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk, 1700-talets slut.
14 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Art Déco, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1900-talets första hälft.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp Mellaneuropa 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1930-/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, funkis, 1930-40-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, sengustaviansk, 1700-talets slut.
9 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Sverige, 1930-tal.
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1920-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, sengustaviansk, omkring år 1800.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950-/60-tal.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stina Sandwall skåp "Viti" för Voice 2000-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, Rokoko, 1700-talets andra hälft.
6 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, nyrenässans, omkring 1900.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
3 750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Art Déco, 1920/30-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Swedish Modern, 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byråer, ett par, 1900-talets andra hälft.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, nyrenässans, omkring 1900.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets första hälft.
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, Englesson, modern tillverkning.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Snedklaffsekretär, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, 1920-tal.
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK