Möbler

83 föremål
Barstolar, 6 st, TON.
8 tim 57m
Barstolar, 6 st, TON.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, senbarock, 1700-talets mitt.
10 tim 51m
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, sent 1900-tal.
2d 9 tim
Bänk, sent 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, stolar, 4 st, modell "BM65".
3d 7 tim
600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar, 4 st, Modell nr "14", TON.
3d 9 tim
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, allmoge, 1800-tal.
6d
Stol, allmoge, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st, "Thonet A14" Fameg.
6d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK