Kan inte nå servern
 
321 föremål
Gunilla Mann, "Sommar i Simrishamn".
1 tim 36m
Gunilla Mann, "Sommar i Simrishamn".
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, "Positano".
1 tim 40m
Jules Schyl, "Positano".
Aktuellt bud 
17 550 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Antoni Tàpies, komposition.
6 tim 24m
Antoni Tàpies, komposition.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fat Japan omkring 1900 porslin.
7 tim 52m
Fat Japan omkring 1900 porslin.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
8 tim 2m
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
8 tim 6m
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
8 tim 10m
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
8 tim 12m
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
8 tim 16m
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
8 tim 18m
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
Aktuellt bud 
1 844 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
8 tim 20m
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
8 tim 22m
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
8 tim 24m
Gunnar Norrman, "Körsbär".
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ljusstakar 1 par silver, Sheffield 1898.
8 tim 28m
ljusstakar 1 par silver, Sheffield 1898.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ando Utagawa Hiroshige, efter, "Ishibe".
8 tim 30m
Ando Utagawa Hiroshige, efter, "Ishibe".
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
8 tim 36m
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Najafabad ca 348x237 cm.
8 tim 38m
Matta Najafabad ca 348x237 cm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vas  Japan, sent 1800-tal porslin.
8 tim 40m
Vas Japan, sent 1800-tal porslin.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
8 tim 44m
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 7 tim
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 7 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur 1993.
1d 7 tim
Bengt Rosenström, skulptur 1993.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur sent 1800-tal brons.
1d 8 tim
Skulptur sent 1800-tal brons.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
1d 8 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, omkring år 1900.
1d 8 tim
Matbord, omkring år 1900.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 8 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur.
1d 8 tim
Bengt Rosenström, skulptur.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Jonson, "Färjestället" 1945.
1d 8 tim
Sven Jonson, "Färjestället" 1945.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Jonson, "Katedral" 1960.
1d 8 tim
Sven Jonson, "Katedral" 1960.
Aktuellt bud 
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Tore Kullander, ljusstakar ett par, silver, 1951.
1d 8 tim
Tore Kullander, ljusstakar ett par, silver, 1951.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 8 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
1d 8 tim
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 8 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur.
1d 8 tim
Bengt Rosenström, skulptur.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
Byrå 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
1d 8 tim
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Vy från södra Europa.
3d 6 tim
Jules Schyl, Vy från södra Europa.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
3d 6 tim
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
3d 6 tim
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
3d 7 tim
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
3d 7 tim
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK