277 föremål
Felix Recondo, "Personnage aux Coussins".
9 tim 10m
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Art deco 1920/30-tal.
9 tim 17m
Spegel Art deco 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen med odlade South sea pärlor.
9 tim 20m
5 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
Einar Nerman, "Tummelisa sover".
9 tim 22m
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa Art Deco 1900-talets första hälft.
9 tim 29m
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Örhängen 18K guld.
9 tim 32m
Örhängen 18K guld.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Dimma över sjön".
9 tim 37m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman,  "Hamninlopp".
9 tim 39m
Gunnar Norrman, "Hamninlopp".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, Växtlighet.
9 tim 44m
Gunnar Norrman, Växtlighet.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
10 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vilstol 2000-tal.
10 tim 4m
Vilstol 2000-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Hapi 4", armband.
10 tim 12m
Hermès, "Hapi 4", armband.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
10 tim 14m
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci resväska.
10 tim 21m
Gucci resväska.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta rölakan signerad SH ca 194x133 cm.
10 tim 31m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggskåp, daterat 1847.
10 tim 33m
Väggskåp, daterat 1847.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla Empirestil 1900-talets första hälft.
10 tim 57m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
11 tim 2m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Richard Björklund, "Afton vid tennisplanen".
11 tim 4m
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets början.
11 tim 7m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvfigurin 2000-tal glaserad keramik.
11 tim 9m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guy Charon, Stilleben.
11 tim 16m
Guy Charon, Stilleben.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow,  Hos galleristen.
11 tim 21m
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piero Fornasetti, bricka 1900-talets mitt Italien.
11 tim 24m
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Svea Bjurling, Utan titel.
11 tim 28m
Svea Bjurling, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1940-tal.
1d 10 tim
Serveringsvagn 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol Louis XV-stil 1900-tal.
1d 10 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Marc Chagall, "Galerie Bonnier".
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1950-tal.
1d 10 tim
Spegel 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Hamadan old ca 188x90 cm.
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Hosseinabad ca 305x208 cm.
1d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 2020 unikat.
1d 11 tim
Matbord 2020 unikat.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mollie Faustman, "Eken Väderön".
1d 11 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel "Venna" IKEA 1900-talets slut.
1d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Svensk Möbelindustri, 1940-tal.
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trappstänger 20 st, 1920/30-tal.
1d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
1d 11 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvspegel 1970-tal.
1d 11 tim
Golvspegel 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar 2 par tenn 1800-tal.
1d 11 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK