1039 föremål
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
1d 18 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
4d 19 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Wegman, "Friends".
3d 15 tim
William Wegman, "Friends".
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
5d 14 tim
Ylva Ceder, Interiör.
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
4d 16 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
4d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
1d 17 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK