1096 föremål
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
5d 5 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
2d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
4d 3 tim
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
6d 5 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 4 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 4 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
1d 7 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp,
2d 4 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 4 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d 4 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 3 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
6d
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 5 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 7 tim
9 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
3d 6 tim
Soffbord, 1970-tal.
3 933 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 3 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
6d 1 tim
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK