1062 föremål
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
4d 22 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
1d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
3d 19 tim
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
5d 20 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
5d 21 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
1d
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp,
1d 21 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 20 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3d 20 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
20 tim 9m
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
5d 17 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
2d 22 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
7d
Soffbord, ett par, Minotti.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
21 tim 11m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
22 tim 13m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
5d 17 tim
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
5d 19 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
5d 21 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
4d 20 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1d 21 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
23 tim 29m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK