1169 föremål
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2d 17 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 11 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Grace".
3d 14 tim
Burberry, väska, "Grace".
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
5d 14 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
6d 13 tim
Burberry, väska.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
10 tim 53m
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 15 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 19 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
2d 17 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
3d 18 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
4d 15 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 17 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
1d 18 tim
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
4d 13 tim
Carin Nilson, Solbadare.
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK